YEŞİL BURSAM
Derneği

Başkanımız

Ana Menü

Bursa'da Medya Bağlantıları

bursahaber

Bursa Hakimiyet

olay

yeni dönem

Eko Haber

Meydan

Gemlik Körfez

medyaplatfoemu

Pusula

Hayat

Gündem 16

yenibursa.com

gazetebursa

Kent

gastebursa

Ekometre

haber16

ahmeteminyilmaz

meltem

lifeinbursa

Yeşil Bursa Ankara'da Tanıtılacak

Bursa'nın tarihi ve kültürel zenginliğinin korunması, kent sorunlarının çözümü konusunda, halk ile yönetim arasında köprü vazifesi yapılması amaçlı kurulan Yeşil Bursam Derneği Ankara'da Marka Kent Bursa Tanıtım Günleri başlığı altında etkinlikler düzenleme kararı aldı.

Dernek Genel Sekreteri Neslihan Çelik Alkoçlar, Bursa'nın başkentte tanıtımı için ilk olacak bu etkinliğin, büyük önem taşıdığını söyledi.

Alkoçlar, "Marka Kent olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Bursa'nın başkentteki tanıtım günleri etkinliklerimize, Bursa Valiliği, Turizm Geliştirme ve Tanıtma Birliği, Büyükşehir Belediyesi,  İl Genel Meclisi Başkanlığı, Bursa Belediyeler Birliği, Bursa Kent Konseyi Başkanlığı ile Yerel Yönetimler, TÜRSAB, işadamları kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları destek vermektedir" dedi.

28 Haziran 2011 Salı ve 01 Temmuz 2011 Cuma günleri arasında Ankara Maltepe Plaza AVM Fuar ve Sergi Salonu'nda yapılacak olan "Marka Kent Bursa Tanıtım Günleri" konulu etkinliklere Bursa'daki kamu kuruluşlarının yanı sıra bu kentin markası olmuş özel sektör ve işadamı kuruluşlarının da katılımları bekleniyor.