YEŞİL BURSAM
Derneği

Başkanımız

Ana Menü

Bursa'da Medya Bağlantıları

bursahaber

Bursa Hakimiyet

olay

yeni dönem

Eko Haber

Meydan

Gemlik Körfez

medyaplatfoemu

Pusula

Hayat

Gündem 16

yenibursa.com

gazetebursa

Kent

gastebursa

Ekometre

haber16

ahmeteminyilmaz

meltem

lifeinbursa

Yeşil Bursam Derneği'nden Raylı Sisteme Tam Destek

-Yeşil Bursam Derneği'nin 2. olağan genel kurul toplantısında Muharrem Karabulut, oy birliğiyle tekrar başkanlığa seçildi.

-Bursa'ya hizmet edenlere teşekkür eden Karabulut, Büyükşehir Belediyesi'nin kent içi toplu taşıma için sürdürdüğü raylı sistem ve tramvay yatırımlarına tam destek verdiklerini açıkladı.

 

Yeşil Bursam Derneği'nin 2. olağan genel kurul toplantısında, kent içindeki raylı sistem yatırımlarına tam destek kararı alındı.

Bursa'nın sorunlarının çözümünde proje üretmesiyle tanınan ve uluslar arası çalışmalarıyla da hem Bursa'nın tanıtımı hem de ülkemizin tanıtımına yönelik projelere imza atan Yeşil Bursam Derneği'nin başkanı Muharrem Karabulut güven tazeledi.

Derneğin Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Gölpark tesislerinde yapılan olağan genel kurulunda, Muharrem Karabulut'un başkanlığında liste oybirliği ile seçildi. Dernek yönetim kurulunda, Başkan vekili Muhsin Özlükurt, Genel Sekreter Neslihan Çelik Alkoçlar, Başkan Yardımcıları Atilla Ödünç, Orhan Doğan, Özer Yavuz, İsmail Fedai, Mali Hizmetler ve Muhasip Fahriye Bozat, üye Emre Gökçadır, Firdevs Deymen, Talip Aynıgül, Emre Varlık, Nurcan Özdemir, Kazım Sarnık ve Mehmet Ali Işık görev aldı.

Disiplin kuruluna, Füsun Yaşar, İsmail Öztat, Ercan Özel, Hüseyin Şahin, Cemal Vardar, Özce Öztürk ve Kemal Baloğlu seçildi. Denetleme kurulu ise Haluk Çaruk, Serkan Taşkıngül, Filiz Oktay, Refik Kayhandemir ve Fatih Çelik'den oluştu.

Yeşil Bursam Derneği başkanlığı görevine üçüncü kez yeniden seçilen Muharrem Karabulut, Bursa'nın sorunlarının çözümü için halk ile kamu yönetimi arasında köprü görevi yaptıklarını hatırlattı. Karabulut, kent içi toplu taşıma ve ulaşım sorununun çözümü için büyükşehir belediyesi tarafından sürdürülen raylı sistem ve tramvay projelerine tam destek olduklarını açıkladı. Raylı sistem inşaat çalışmaları nedeniyle Bursa'nın merkez caddelerinde yaşanılan sorunlarım geçici olduğunu hatırlatan Karabulut, tramvayın çalışmaya başlamasıyla kent içi ulaşımda ve trafik akımında önemli rahatlama olacağını ifade etti.

Bursa'nın sıkıntılarıyla dertlerinin çözümü için çalışan ve bu uğurda proje üretip hizmet edenlere teşekkür ettiklerini belirten Karabulut, "Yeşil Bursam Derneği olarak Bursa'ya hizmet edenleri kutluyor ve yaptıkları çalışmalar için kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu kente hizmet edenleri bizler sırtımızda taşımaya, başımızın üzerinde taşımaza razıyız. Fakat, kente hizmet etme bahanesiyle ve kandırmacasıyla,, kendi koltuk ve geleceklerini düşünenlere ise her konuda olduğu gibi, Bursa adına hesap sormaya devam edeceğiz" diye konuştu.